Novinky

Výlet s Agarií

Výlet s Agarií

Letos na konci května, jsme absolvovali pár pěkných vyjížděk pro společnost Agaria.

Trasa vedla z naší půjčovny údolím Divoké Šárky do Stromovky. Odtud jsme vysoupali na Letenskou pláň, pokochali se krásnými výhledy na Prahu a vydali se směrem k Pražskému hradu.

Od hradu jsme následně zamířili přes Střešovice zpět.

Počasí bylo krásné, a všichni, my i klienti jsme si vyjížďku užili.

Tak zase někdy :-)

Více »
Půjčujeme koloběžky !!!

Půjčujeme koloběžky !!!

Rozšířili jsme vozový park o koloběžky. Konkrétně typ Yadoo Mezeq.

Jedná se o největší model z řady Yedoo. Ideální poměr velikosti kol (20“/16“) a šířky stopy zaručuje rychlou a bezpečnou jízdu na delší vzdálenosti ve městě i v terénu. Nosnost až 150 kg.Koloběžka je osazena kvalitními komponenty.

Pokud se rozhodnete si koloběžku u nás vypůjčit, tak vhodné terény naleznete bezprostředně u naší půjčovny v lesoparku Divoká Šárka. Případně si můžete cestu prodloužit a projet malebným Šáreckým údolím až do Stromovky.

Milovníci historie zase mohou dojet až na Pražský hrad. Cesta vede přes Letohrádek Hvězda, Ladronku a Petřín.

V případě, že oba okruhy spojíte, máte program na celý den :-)

Více »
Kola na Náplavce

Kola na Náplavce

V minulých čtrnácti dnech jsme pro společnost Orfea s našimi koly zajišťovali cyklovyjížďky pro nejmenovanou nadnárodní společnost.

Kromě jednoho dne, kdy spadlo pár kapek, bylo krásné počasí. Sluníčko, 20 stupňů ve stínu, zkrátka ideální podmínky na projížďku po Praze.

Jsme rádi, že jsme mohli být u toho :-)

Kolektiv Půjčovny kol Praha

Více »
Cyklovýlet na  Křivoklát

Cyklovýlet na Křivoklát

Tak jsme zase dobyli Křivoklát. Tedy pouze obrazně a na kolech. Tato akce je již tradiční. Každý rok, letos již podesáté, jsme zajistili šedesáti mladým studentům a studentkám z Holandska hezký sportovní zážitek.

Více »
Spustili jsme nový web s online rezervací kol

Spustili jsme nový web s online rezervací kol

Pro větší komfort našich zákazníků jsme spustili nový web s online rezervací kol a prezentací námi organizovaných cyklovýletů. Budeme rádi za vaše případné komentáře, abychom vyhověli vašim potřebám a vylepšili služby k vaší spokojenosti.

Více »
Na kole Divokou Šárkou

Na kole Divokou Šárkou

Objevte s námi krásy Divoké Šárky na jaře. Sezóna už nám začíná a pokud nemáte své kolo rádi vám jej zapůjčíme v naší půjčovně. Máme pro vás nachystaný i výlet s cykloprůvodcem.

Více »